Vyhledej
Královédvorsko > Sport > volejbal

Volejbalový klub Dvůr Králové neztratil proti Modřanům ani bod!

Výsledky utkání VK DK – Volejbal Modřany

Redakce, / 19.11.2018, Dvůr Králové nad Labem
Po minulém nevydařeném výletě do Turnova jsme si chtěli spravit chuť na v té době předposledních Modřanech. Krom naší legendy Michala Hůlka jsme byli v plné sestavě a natěšení porvat se o všech 6 bodů. Zápas se však konal v náhradní hale a všichni jsme trochu bojovali s oslňujícím sluníčkem.
 

FOTOGALERIE - Volejbalový klub Dvůr Králové

VK Dvůr Králové n. L. – Volejbal Modřany 3:0 (21, 31, 21)

Sestava

Tomáš Bäumelt (C), Vít Bäumelt, Jaroslav Seifrt, Radan Černý, Dušan Chaloupka Jan Bárta, Jan Jakubec, Unobold Ganbaatar, Martin Chráska, Sebastian Hájek, Vít Lukáš (L)

Modřany přijely v hojném počtu a měli spoustu mladých hráčů. První set začal pěkně zostra, hned po úvodním servisu soupeře dostal nahrávku na střed Dušan Chaloupka a zhruba metr nad sítí udeřil balón kousek za deblovou čáru a naznačil soupeři, že dnes ho jen tak někdo středem nezastaví. Po tomto budíčku set pokračoval vyrovnaně, oba týmy skvěle ztrátovaly a točení bylo velmi rychlé. Bohužel jsme dělali hodně chyb na podání, ale zase jsme dobře bránili a útočili. V koncovce se nám zadařilo lépe než soupeři a první set jsme tak úspěšně zvládli. Druhá sada měla velmi podobný průběh, ale soupeř začal hrát pečlivěji a dělat méně chyb, což se projevilo na dlouhé a vypjaté koncovce. V té jsme chvíli tahali za kratší konec my a chvíli oni. Po několika odvrácených setbolech soupeře v řadě přišel obrat, v dramatické nervy drásající koncovce jsme projevili větší psychickou odolnost a vůli po vítězství a vyhráli druhý set v poměru 33:31. Třetí set jsme konečně začali lépe podávat, Jaroslav Seifrt se do toho při skákaném servisu konečně pořádně opřel a třetí set jsme celkově zvládli na jedničku.

VK Dvůr Králové n. L. – Volejbal Modřany 3:1 (-24,26,20,20)

Po lehkém obědě U Hlaváčků jsme do druhého zápasu nastoupili v trochu obměněné sestavě: na postu univerzála nastoupil Sebastian Hájek a koučovat dorazil náš klubový předseda Zdeněk Havel. První sada byla zase velmi vyrovnaná, bohužel však koncovku zvládli lépe Modřany. Kouč si vzal slovo a přidal několik cenných rad o tom, jak stačí hrát pečlivě a především to, co každý umí. Dodal nám odvahy a vrhli jsme se do dalších setů s mnohem větší bojovností a dělali méně chyb. Druhý set protihráči ještě chvílemi vzdorovali, ale třetí a čtvrtý set jsme měli plně ve své režii. Ve čtvrtém setu na postu smečaře Jardu Seifrta výborně zastoupil Martin Chráska, který se šetřil na nedělní výpomoc Červenému Kostelci.

Všech 6 bodů si tak nakonec necháváme ve Dvoře

Na závěr bychom vás rádi pozvali na další domácí zápas 8. prosince 2018 proti týmu z Havlíčkova Brodu, tentokrát již v domácí hale ve Strži i s občerstvením.

Jan Jakubec
 

Související články
Volejbalisté VK Dvůr Králové vás zvou na domácí zápasy, ale také na Hawaiskou párty :-)
Premiéra na domácí palubovce v krajském derby s TJ Slavia Hradec Králové

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 792x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)

Volná pracovní místa
Právník/právnička (Město Dvůr Králové n. L)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí