Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Školní liga házené - ročník 2018/2019

Redakce / 23.06.2019, Dvůr Králové nad Labem, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
V květnu 2019 skončil další ročník školní ligy miniházené, pořádané házenkářským klubem 1. HK Dvůr Králové n. L. v hale Strž. Naše škola letos do soutěže nasadila čtyři družstva ve dvou kategoriích. Děti během celého školního roku odehrály osm turnajů, kde měřily síly s dětmi ze všech škol ve městě. Výsledky se průběžně sčítaly a konečné výsledky byly vyhlášeny po závěrečném turnaji.

FOTOGALERIE - ŠKOLNÍ LIGA HÁZENÉ ročník 2018 - 2019

V kategorii 4. tříd obsadila:
1. místo ZŠ Schulzovy sady – Legionářská (Michal Budina, Jan Szedela, Jonáš Dušek, Kryštof Šturma, Jaromír Žižka, Jakub Martínek, Viktor Andrš, Jakub Dufek, Jakub Horáček, Václav Tulach, Šimon Karban),
2. místo ZŠ Strž ,
3. místo ZŠ Schulzovy sady – Školní (Štěpán Jaroš, Dominika Ježková, Stella Junková, Adriana Majerníková, Mikuláš Bartoš, Adam Ševců, Matyáš Šturm, Gabriela Lacková, Markéta Síbrová),
4. místo – ZŠ Podharť.

Mezi nejlepší střelce se probojoval Jakub Dufek, který obsadil 2. místo, a nejlepší střelkyní v této kategorii byla Markéta Síbrová.

V kategorii 5. tříd obsadila:
1. místo ZŠ Strž,
2. místo ZŠ Schulzovy sady – Legionářská (Jakub Bažant, Jan Charvát, Jakub Karban, Matěj Mík, Michal Strnad, Antonín Rücker, Jan Zelinka, Martin Martínek),
3. místo ZŠ 5. květen,
4. místo ZŠ Schulzovy sady – Školní (Matyáš Šturm, Eliška Bartošová, Michal Lukáš, Ondřej Němeček, Jiří Podolník, Stanislav Šimek, Elena Gabrielová, Pavel Faktor, Jakub Mráček).

Druhým nejlepším střelcem se stal Jakub Karban.

Děkujeme malým házenkářům za vzornou reprezentaci školy. Bohužel se musíme rozloučit s dětmi z pátých tříd, ale těšíme se na další šikovné sportovce , kteří se do této soutěže zapojí.