Vyhledej
Královédvorsko > Sport > volejbal

Také dvorští volejbalisté vyhráli krajskou soutěž a bojují o postup do II. ligy

Redakce, / 13.03.2017
Dne 11. 3. završili dvorští volejbalisté své působení v krajském přeboru na prvním místě a učinili tak první krok za návratem do II. ligy. Tento krok splnili již minulý týden, kdy získali hned v prvním zápasu proti Vamberku potřebné body zaručující postup do baráže o II. ligu
 

FOTOGALERIE - Také dvorští volejbalisté vyhráli krajskou soutěž a bojují o postup do II. ligy

Sobotní domácí zápasy se už nesly v oslavném duchu, ve kterých soupeři z Jánských Lázní nic nedarovali a po setech 3:0; 3:1 si došli k 21. vítězství v této sezoně z celkových čtyřiadvaceti zápasů. Druhý krok se pokusí dvorští hráči pod vysokou sítí učinit o víkendu 21. až 23. dubna. Ve skupině s dalšími čtyřmi týmy se utkají o postup do II. ligy systémem každý s každým. VK Dvůr Králové nad Labem v současné době usiluje o pořádání těchto zápasů v hale ZŠ Strž. Zveme všechny příznivce a fanoušky dvorského volejbalu. Přijďte nás podpořit, ať už se budou postupové boje konat kdekoliv. 

Související články
Dvorský volejbal se s krajským přeborem nespokojí
Volejbalisté ze Dvara Králové převálcovali VK Hronov ve druhém zápase sezóny bez ztráty jediného setu
Související odkazy
Stránky klubu
 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1515x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.
12.11.2019 - V dnech 13. a 14. 11. bude od 6:00 v Trutnově provoz na Úpském nábřeží veden JEDNOSMĚRNĚ, a to ve směru od Polské ul. ke kruhovému objezdu u autobusového nádraží. Vozidla jedoucí z opačného směru musí využít objízdné trasy přes ul. Československé armády.
24.10.2019 - Od pátku 25. října 20:00 hod. do úterý 29. října 6:00 hod. bude mimořádně mimo provoz informační systém CZECH POINT. Nebude tak možné využít těchto služeb ani na jiných místech než jsou úřady (např. informační centra apod.)

Volná pracovní místa
Právník/právnička (Město Dvůr Králové n. L)

Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)

Sociální pracovník (Domov důchodců)

Fyzioterapeut (Domov sv. Josefa)

Tajemník úřadu (Dvůr Králové n. L.)

Ošetřovatel/sanitář (Domov sv. Josefa)

Všeobecná/praktická sestra (Domov sv. Josefa, Žireč)

Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)


Kalendář akcí