Královédvorsko > Sport > hokej

V Mělníku HC Rodos nezastavila ani tma z místní kostnice!

Redakce / 30.03.2017
Spanilá jízda HC Rodos v letošní sezoně nekončí. Klíčový kvalifikační zápas v Mělníku jsme zvládli na výbornou a po vítězství 6:2 je jasné, že vyhrajeme skupinu A. Sobotní utkání s Louny už nic na pořadí v tabulce nezmění. Základ k vysoké výhře dali v první třetině obránci, kteří se postarali o všechny tři branky. Do Mělníka přijelo mužstvo podpořit zhruba 150 fandů ze Dvora.

Lépe zahájit důležité utkání jsme snad ani nemohli. Už ve 2. minutě se prosadil obránce Lukáš Karlík  0:1. Domácí však bleskově srovnali, když využili přesilovou hru po sporném vyloučení. HC Rodos dokázal rychle reagovat, střelou od modré propálil vše, co mu stálo v cestě, znovu Lukáš Karlík  1:2.

Šest minut před koncem jsme hráli přesilovou hru. Několik šancí nejprve domácí gólman zlikvidoval, na projektil Ondry Hamerského v závěru početní výhody už byl krátký – 1:3. Pokračovali jsme ve velkém stylu a dál si vytvářeli šance. Mělník mohl být rád, že po první třetině prohrával jen o dva góly. Na začátku druhé části to bylo ještě veselejší, poprvé v zápase se prosadil dvorský útočník, konkrétně Honza Ježek – 1:4.

Celou reportáž najdete na stránkách klubu ZDE

Lístky na utkání s LounyVstupenky na poslední utkání ve skupině tuto sobotu od 17 hodin s Louny si můžete koupit v Lipnici v Rodosu u paní Vítové do pátku od 7:30 do 16 hodin, v sobotu u pumpy od 7  do 12 hodin. PŘIJĎTE NA OSLAVU HOKEJE!
POZOR utkání s Louny není letošní poslední! Hráči HC Rodos již bez ohledu na utkání s Louny sice vyhrají skupinu. O postup do druhé ligy se teprve utkají s vítězem druhé kvalifikační skupiny. Nyní tuto skupinu vedou pražské Letňany.