Královédvorsko > Sport > hokej

Dva další neskutečně napínavé hokejové zápasy přinesly dvě prodloužení a nakonec dvě výhry pro HC RODOS!!!!

anonymně / 19.01.2017, Dvůr Králové nad Labem
Nepříznivě se vyvíjející duel v Novém Bydžově se HC Rodos podařilo otočit a vyhrát 5:4 v prodloužení. Domácí utkání skvěle rozehráli, po dvou třetinách vedli už 4:1, ale ani to jim na výhru nestačilo. Pořádně dramatickou bitvu tentokrát v Jaroměři přinesl poslední domácí zápas v základní části krajské ligy. Jaroměř jsme po bojovném výkonu porazili 5:4 po prodloužení.
NOVÝ BYDŽOV VEDL O TŘI BRANKY, PŘESTO SI HC RODOS ODVEZL DVA BODY!!!

Domácí utkání skvěle rozehráli, po dvou třetinách vedli už 4:1, ale ani to jim na výhru nestačilo. Třemi góly v rozmezí 11 minut jsme zápas dostali do prodloužení, ve kterém po chvíli rozhodl Lukáš Daňo. U třech branek Dvora Králové byl Jarda Polák (1+2).

V předchozích zápasech jsme Nový Bydžov pokaždé suverénně rozstříleli a jeho obraně nasázeli vždy minimálně osm gólů. Nedělní utkání mělo zcela odlišný průběh. Do sestavy HC Rodos se vrátil Petr Zmítko i Lukáš Karlík, naopak chyběl Tomáš Veselý. V brance začal Denis Kozák.

STADION NOVÝ BYDŽOV - HC RODOS DVŮR KRÁLOVÉ 4:5 (2:1, 2:0, 0:3 – 0:1)
Góly a nahrávky: 9. Chára (Menyhárt), 9. Kozák (Nedbal), 22. Kropáč (Chára), 28. Špaček (Menyhárt) – 20. Hamerský, 45. Filip (Luštinec, Hamerský), 53. Polák (Daňo, Karlík), 56. Fořt (Polák), 61. Daňo (Polák). Vyloučení: 6:6 + Vitebský (DK) 10 min. OT. Využití přesilovek: 1:1. Góly v oslabení: 1:1. Sestava Dvora: Kozák (od 22. minuty Čáp) – Daňo, Hamerský, Vitebský, Karlík, Vacek, Mišinec – Zmítko, Filip, Fořt – Polák, Ježek, Luštinec – Lelka, Szakal, Sedláček.

Celý článek ZDE

DRAMA S JAROMĚŘÍ: JEŽEK VYROVNAL OSM VTEŘIN PŘED KONCEM, V PRODLOUŽENÍ ROZHODL LUŠTINEC

Hosté dvakrát vedli o dva góly, ale ani to jim k výhře nestačilo. Honza Ježek vyrovnal 7,6 sekundy před koncem, v závěru prodloužení pak rozhodl svou třetí brankou v utkání Jakub Luštinec.

V sestavě HC Rodos tentokrát chyběli nemocní Háze, Filip, Zákravský a Rutrle. Od úvodního buly jsme Jaroměř zatlačili do jejího obranného pásma. Nejblíž prvnímu gólu byl Honza Ježek, v přesilovce však nezpracoval neposedný kotouč. Na druhé straně vynikl při nájezdu Kociána Josef Čáp.

HC RODOS DVŮR KRÁLOVÉ - HC JAROMĚŘ 5:4 PP (1:1, 1:2, 2:1 – 1:0)
Góly a nahrávky: 7. Luštinec (Ježek), 38. Lelka, 57. Luštinec (Ježek, Zmítko), 60. Ježek (Daňo), 64. Luštinec (Hamerský) - 8. Růta, 30. Kocián (Hamáček, Čtvrtečka), 34. Langpaul (Koblížek, Ježík), 48. Hlavnička. Vyloučení: 7:7. Využití přesilovek: 0:2. Střely na branku: 40:21. Diváci: 350. Sestava Dvora: Čáp – Daňo, Karlík, Hamerský, Vacek, Vitebský, Mišinec – Polák, Szakal, Fořt – Zmítko, Ježek, Luštinec – Rychtera, Sedláček, Lelka.